XIII Targi Skok Adrenaliny

W dniach 7- 9 marca w Zabrzu odbędą się XIII Międzynarodowe Targi Sportów Ekstremalnych i Aktywnego Wypoczynku SKOK ADRENALINY 2014. Miejscem imprezy będzie hala widowiskowo – sportowa MOSIR w Zabrzu.

Zakres tematyczny targów obejmuje sporty ekstremalne, motorowodne, wodne, lotnicze, górskie i motorowe.

Wśród zaproszonych prelegentów i organizatorów aktywnych wyjazdów znalazła się również pani kapitan Marta Sziłajtis, która opowiadać będzie o zaletach i wyzwaniach związanych z żeglarstwem dalekomorskim. Zachęcać będzie również do uprawiania żeglarstwa, zwłaszcza wyprawowego i ekspedycyjnego.

W ramach Międzynarodowych Targów Sportów Ekstremalnych, Wodnych, Lotniczych, Górskich i Motorowych będzie okazja podziwiać m.in. specjalistyczny sprzęt do ekstremalnego i aktywnego wypoczynku. Będą zatem najnowsze modele pojazdów terenowych (m.in. skutery śnieżne i wodne) czterokołowce czy rowery górskie. Sporo miejsca przeznaczono na uprawianie sportów wodnych, w tym żeglarstwa, ale również surfingu, kajakarstwa, czy nurkowania. W ciągu trzech dni Targów odbywać się będą liczne konkursy, prelekcje i pokazy dla zwiedzających. Prezentowany przez wystawców sprzęt i akcesoria będzie można zakupić na miejscu w bardzo atrakcyjnej cenie.

JEN


IT&CM Asia and CTW Asia-Pacific 2020
Zima w Dolinie Słońca!