XX jubileuszowe Targi GLOB 2014

W dniach 28-30 marca br. odbędą się XX Jubileuszowe Międzynarodowe Targi Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego GLOB 2014.

Targi GLOB to największe w kraju wiosenne Targi branży turystycznej. Impreza ta zyskała uznanie zarówno wystawców jak i odwiedzających je gości. Obecnie Targi GLOB zajmują III miejsce w rankingu branżowych imprez targowych w Polsce.

W tym roku Krajem Partnerskim Targów GLOB jest Tunezja. Kraj ten i jego bogactwo promowane będzie hasłem „Jeden dzień w Tunezji, mnóstwo atrakcji. Poznaj smak wolności”. Podczas tegorocznych Targów publiczność będzie miała okazję zapoznać się z różnorodnością tego kraju i bogactwem produktu turystycznego, jaki Tunezja ma do zaoferowania.

Dla większości Polaków Tunezja to znakomity kraj na tradycyjny letni wypoczynek: plaże, morskie kąpiele, hotele na wybrzeżu. Tymczasem Tunezja to również wielkie bogactwa kulturalne i przyrodnicze. Promowane będą całe regiony – od północy po samo południe tunezyjskie, Saharę, wyspę Dżerbę, którą traktuje się jako odrębny kierunek turystyczny oraz mało znane w Polsce produkty turystyczne takie jak golf czy talasoterapia. Na tunezyjskim stoisku odbywać się będą liczne animacje, dystrybucja gadżetów, broszur i map poszczególnych regionów Tunezji oraz degustacja słodkich specjałów kuchni Tunezyjskiej.

Regionem Partnerskim tegorocznych Targów GLOB jest województwo Lubuskie, a Miastem Partnerskim jest Chorzów.

W tegorocznej edycji targów GLOB wystawiać się będą: touroperatorzy, biura podróży, krajowe i zagraniczne regiony turystyczne, przewoźnicy (linie lotnicze, promowe, kolejowe, autokarowe), gestorzy bazy noclegowej (hotele, ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty), sanatoria, uzdrowiska, spa krajowe i zagraniczne organizacje, związki, izby turystyczne, obiekty agroturystyczne, wydawnictwa turystyczne, ubezpieczenia, obiekty kongresowe i konferencyjne, producenci programów komputerowych, gestorzy internetowych portali turystycznych, inne obiekty i atrakcje turystyczne, sporty wodne (rejsy, żagle, nurkowanie, narty, deski, wędkarstwo, inne), loty (balonowe, samolotowe, szybowcowe, paralotnie, skoki spadochronowe), turystyka i sporty ekstremalne (skoki na gumach, wspinaczki, rajdy, konie, polowania), sprzęt turystyczny i sportowy.

Organizatorem targów GLOB jest Centrum Targowe FairExpo Sp. z o.o.

JEN


IT&CM Asia and CTW Asia-Pacific 2020
Zima w Dolinie Słońca!