Zapraszamy: IT&CM China i CTW China w wirtualnej edycji!

IT&CM China i CTW China

Trwa workshop IT&CM China i CTW China online. Podczas wydarzenia spotkają się międzynarodowi i chińscy specjaliści z branży MICE.

TTG Polska będący patronem medialnym wydarzenia zachęca do udziału w wydarzaniu, podczas którego zaplanowanych jest wiele ciekawych spotkań.

Już od godziny 9:00 do 19:00 możliwe będzie uczestnictwo w wirtualnej wystawie prezentowanej przez IT&CM China i CTW China.

Ponadto w planie przewidziane jest również:

Seminarium MICE

  • Temat przewodni: „Ponowne otwarcie wydarzeń biznesowych. Co możemy zrobić lepiej?”
  • Seminarium prowadzone przez: International Congress and Convention Association (ICCA)
  • Moderator konferencji: Noor Ahmad Hamid, dyrektor regionalny Asia Pacific, International Congress and Convention Association (ICCA)

Dodatkowo wystawcy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich marek tj. Miejskie Biuro Kultury, Radio, Telewizja i Turystyka w Hangzhou, Organizacja Turystyczna Gyeonggi czy Biuro Rozwoju Turystyki Gyeonggi, a także wiele innych!

Na koniec dnia zaplanowano również możliwość nawiązania relacji biznesowych z zakresu branży turystyki biznesowej.  Dlatego w tym celu organizatorzy utworzyli tematyczne czaty, które umożliwiają budowanie współpracy i wymianę informacji.

Nie czekaj i spotkaj się z podobnie myślącymi delegatami i zaangażuj się w rozmowy o swoich zainteresowaniach.

Tematyka czatu obejmuje: „Budowanie partnerstwa”, „rozwój zawodowy i kariera”, „równowaga między życiem zawodowym a prywatnym”, „rozmowy na temat technologii cyfrowej” i „zrównoważony rozwój branży turystycznej”.

www.itcmchina.com

 


Zima w Dolinie Słońca!