Zdrowe menu na pokładzie Air France

Healthy Menu Air France

Francuskie linie wzbogacają menu „A la carte” o kolejną pozycję: „Healthy Menu” – specjalnie z myślą o zwolennikach zdrowego trybu życia i zbilansowanej diety.

Od kwietnia b.r. Air France ma zamiar rozszerzyć wybór specjalnych płatnych posiłków tematycznych “A La Carte”, które można zamawiać przed podróżą na trasach międzykontynentalnych. Poza standardowym cateringiem w cenie biletu, pasażerowie będą mogli wybrać nowy, płatny posiłek pod nazwą „Healthy Menu” (zdrowe menu), który stworzono specjalnie z myślą o zwolennikach zdrowego trybu życia i podróżnych dbających o linię oraz zbilansowaną dietę.

Zestaw, w którego skład wchodzą wysokiej jakości świeże produkty, warzywa i owoce oraz dania na ciepło przyrządzone w zdrowy sposób jest już w sprzedaży na stronie internetowej przewoźnika w cenie 21 Euro lub 7000 Mil Flying Blue. Mogą z niego skorzystać pasażerowie lotów międzykontynentalnych Air France klasy ekonomicznej i ekonomicznej Premium.

Linie Air France od wielu lat z powodzeniem oferują tzw. „Menu A La Carte”, które stworzono jako alternatywę i uzupełnienie standardowego cateringu. To opcja dodatkowa, dla tych, którzy za niewielką dopłatą mają ochotę rozpieścić swoje kubki smakowe daniami różnych kuchni świata, kreacjami od znanych szefów kuchni, czy francuskimi smakołykami.


InvestPro Poland Warsaw 2019
IT&CMA