30 edycja Meet The Bidder

Meet The Bidder

14 czerwca w hotelu Westin Warszawa odbędzie się jubileuszowa edycja międzynarodowych spotkań branży turystycznej.

Meet the Bidder to cykliczne międzynarodowe spotkania przedstawicieli sektora turystycznego odbywające się w formule umówionych dwustronnych spotkań partnerskich. Wydarzenie skierowane jest do podmiotów, które na co dzień zajmują się organizacją wyjazdów zagranicznych.

Impreza ta od lat cieszy się dużym zainteresowaniem przedstawicieli różnych sektorów działalności związanych z rynkiem turystycznym m.in. biur podróży, sieci hotelowych, linii lotniczych, biur zajmujących się organizacją konferencji, firm pełniących funkcję przedstawicielstw handlowych, narodowych i regionalnych organizacji turystycznych, centrów rozrywkowo-gastronomicznych czy dostawcy nowych technologii.

Arabia Saudyjska Złotym Partnerem MTB

Złotym Partnerem 30 edycji Meet The Bidder będzie Arabia Saudyjska. Stworzy to wyjątkową okazję, aby dowiedzieć się więcej o tym ekscytującym kierunku turystycznym, jego ofercie kulturalnej i dziedzictwie kulturowym. Arabia Saudyjska to kraj pełen różnorodnych krajobrazów.

Jubileuszowa edycja Meet The Bidder przyciągnęła do Polski przedstawicieli 30 renomowanych zagranicznych firm z branży turystycznej. Wśród interesujących wystawców, którzy zapowiedzieli swoją obecność na wydarzeni, będą m.in. biura podróży i DMC: z Etiopii, Bułgarii, Chorwacji, Grecji, Francji, Wietnamu, Jamajki oraz Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Swoja obecność zadeklarowali również przedstawiciele wiodących sieci hotelowych jak Barcelo, Melia, Movenpick, Kempinski, Gloria, Vienna House, które zaprezentują swoje oferty. O możliwości współpracy opowiedzą także narodowe lub regionalne biura promocji – Grecji, Brandenburgii, Lwowa, Jamajki.

Udział w Meet The Bidder jest bezpłatny, ale należy zarejestrować się poprzez formularz>>

Autor: Jerzy Niemociński / Mat. pras.