• Home »
  • Wydarzenia »
  • 30. Jubileuszowa Edycja Meet the Bidder z Arabią Saudyjską – Złotym Partnerem

30. Jubileuszowa Edycja Meet the Bidder z Arabią Saudyjską – Złotym Partnerem

Meet the Bidder

Organizatorzy z Travel Bidder wraz z przedstawicielami całej branży turystycznej świętowali 30. Jubileuszową edycję Meet the Bidder, która odbyła się 14 czerwca 2022 w Warszawie.

Wielkie ożywienie w ilości zapytań i realizacji wyjazdów w sektorze incentive i luxury travel skłania do szukania nowych partnerów i kierunków podróży, a spotkania B2B w ramach MTB doskonale spełniają swoją rolę. Arabia Saudyjska – Złoty Partner letniej edycji Meet the Bidder – jako mało znany kierunek podróży wniosła ze sobą posmak świeżości. Degustacja daktyli z oazy Al-Ahsa, towarzyszących tradycyjnej kawie saudyjskiej z kardamonem, była miłym wstępem do rozmów i filmów pokazujących duży potencjał turystyczny tego kraju.

W hotelu Westin pojawili się też wystawcy z różnych kontynentów – m.in. Jamajki, Etiopii, Chorwacji, Brandenburgii, Ras Al Khaimah. Ofertę swą przedstawili też PLL LOT, IncentiveApp, Przewodnicy bez Granic, sieci hotelowe takie jak Vienna House, Melia, Barcelo Hotels, Movenpick, Kempinski. W trakcie tradycyjnego już MICE BINGO najaktywniejsi uczestnicy z tej i wiosennej edycji wyróżnieni zostali gadżetami, voucherami hotelowymi i zaproszeniami na kolacje do nowo otwieranych restauracji warszawskich (Lecentano, Olivos, Swing, Baczewskich, Bi Ba Bo, DYM).

Idea podróży dookoła świata była kontynuowana w restauracji Olivos w Browarach Warszawskich, gdzie greckie wino i przysmaki zafundowało warszawskie biuro Greckiej Narodowej Organizacji Turystycznej.

Wśród Wystawców Meet the Bidder pojawil się tym razem także klub Sassy Warsaw, otwarty niedawno i zlokalizowany w Browarach Warszawskich. To do niego na koniec dnia zaproszeni zostali Gości w ramach niespodzianki jubileuszowej. Finał podróży nastąpił więc w klubie z francuskim glamour i wykwintnymi koktajlami, z cypryjskimi konkursami z nagrodami, w stylu amerykańskiego party z muzyką i tortem z fajerwerkami. 30. Edycji Meet the Bidder pozostanie w pamięci!

Ci, którzy nie mogli dołączyć do ostatniej edycji, już dziś mają możliwość wpisania do kalendarzy daty jesiennej edycji Meet the Bidder, zaplanowanej na 23 listopada 2022.