a&o: Nowe zasady anulacji

a&o

Do 31 grudnia 2021 r. przyjazdy grupowe są objęte zasadą bezpłatnej anulacji wszystkich usług a&o. Usługi można anulować do dnia przyjazdu do godziny 18.00.

Ta zasada świadomie obejmuje również wszystkie rezerwacje na przyjazdy grupowe już na 2021 r., więc tej zimy sieć a&o jest w 100% elastyczna, aby jej goście też mogli tacy być.

Dzięki nowej polityce anulacji, a&o chce wesprzeć rynek podróży grupowych. Po ich całkowitym zawieszeniu, jakie miało miejsce w trakcie „lockdown”, berlińska grupa budżetowa może teraz odnotować niewielką tendencję wzrostową.

– Obecnie mamy około 70 klas szkolnych w naszych 25 hotelach w całych Niemczech. Po rozmowach z nauczycielami wiemy, że są duże oczekiwanie związane z wznowieniem wycieczek szkolnych, zachowując możliwie najwyższy poziom bezpieczeństwa – powiedział Phillip Winter, Dyrektor Marketingu, CEO.

Przyszłość wycieczek szkolnych to także temat dyskusji podjęty podczas „okrągłego stołu” zainicjowanego przez a&o w poniedziałek 31 sierpnia 2020 r. Dyskutowano zarówno na miejscu w a&o Berlin Hauptbahnhof, jak i wirtualnie.

Aby zarezerwować pobyt w a&o lub uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.

foto: a&o


ASEAN Tourism Forum