Majówka już tuż tuż

Ciechocinek

Długi Weekend Majowy to doskonała okazja na relaks i odpoczynek. Jeśli wciąż nie macie pomysłu na to gdzie spędzić tegoroczną majówkę, a kolejny grill na działce u sąsiadów nie wydaje się Wam tak kuszący, to mamy dla was propozycję: zakosztujcie tym razem wyjątkowego klimatu Ciechocinka.

Uzdrowisko zachwyca zwłaszcza teraz – wiosną i późniejszym latem! Spacer wśród przepięknych dywanów kwiatowych i fontann, odpoczynek w otoczeniu naturalnego inhalatorium – kompleksu trzech największych na świecie tężni o łącznej długości 1800 metrów, relaks w jedynej w Polsce Grocie Solankowej utworzonej wewnątrz tężni, a może ,,oldskulowe dancingi”, zjawiskowe ,,fajfy” lub udział w koncercie rozpoczynającym sezon kuracyjny, którego gwiazdą będzie Zenek Martyniuk? Wybór należy do Was! Ale to jeszcze nie wszystkie atrakcje, na które możecie liczyć przyjeżdżając do Ciechocinka.

To właśnie tu – na Kujawach, w malowniczej pradolinie Wisły oprócz chwili wytchnienia można poczuć na własnej ,,skórze” uzdrawiającą moc ciechocińskiej solanki. Od blisko dwustu lat woda ta, bogata w minerały, działa dobroczynnie na skórę, kości, oraz organy wewnętrzne. Solanka nie tylko uspokaja, ale i poprawia nastrój oraz wycisza.

Jak spędzić w ciekawy i pożyteczny sposób Majówkę? Znamy na to pytanie odpowiedź. Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A. – zaprasza Państwa na krótki, ale jakże intensywny wypoczynek w słynnym ,,Domu Zdrojowym”.

Pakiet Majówka 2018 to oferta, która łączy w sobie profesjonalne zabiegi lecznicze z komfortem i atrakcyjną ceną! Miejsce w pokoju 2 – osobowym w odnowionej strefie hotelowej w terminie 28.04. -3.05.2018 dostępne jest już od 965 zł.

Pakiet Majówka 2018 obejmuje:

 • 5 dób pobytu w pokoju 1 lub 2 osobowym (od soboty do czwartku),
 • całodzienne wyżywienie w formie bufetu szwedzkiego – 3 posiłki dziennie (możliwa dieta),
 • spacer z przewodnikiem,
 • przejażdżka tramwajem konnym po uzdrowisku,
 • pakiet zabiegów:
  dn.28.04: basen+sauna,
  dn.29.04: basen+sauna,
  dn.30.04: basen z ćwiczeniami, masaż klasyczny (1 punkt), hydromasaż lub kąpiel perełkowa, lub wirówka kończyn dolnych, lub wirówka kręgosłupa i kończyn dolnych,
  dn.01.05: masaż klasyczny (1 punkt), basen+sauna,
  dn.02.05: basen z ćwiczeniami, masaż klasyczny (1 punkt), hydromasaż lub kąpiel perełkowa, lub wirówka kończyn dolnych, lub wirówka kręgosłupa i kończyn dolnych,
  dn.03.05: masaż klasyczny (1 punkt), basen+ sauna.
 • internet Wi-fi,
 • monitorowany parking.

Więcej szczegółów na temat naszych pozostałych usług i pakietów znajdą Państwo na stronie: www.uzdrowiskociechocinek.pl.

Zadzwoń do nas. Rezerwacja pakietu Majówka 2018 – recepcja Szpitala Uzdrowiskowego Nr IV ,,Dom Zdrojowy”, kontakt: tel. +48 54 283 60 67, e-mail: domzdrojowy@uzdrowiskociechocinek.pl

Spotkajmy się w Ciechocinku!