MEET THE BIDDER Spring Edition – 16 marca 2022, Arche Hotel Krakowska

Meet the Bidder

Inwazja Rosji na  naszych sąsiadów – Ukrainę trwa. Ta bezprecedensowa agresja władz rosyjskich i zmieniająca się sytuacja globalna rodzi wiele pytań i dużą niepewność. Dlatego chcemy Wam przypomnieć, że kontynuujemy przygotowania do MEET THE BIDDER Spring Edition, które odbędzie się 16 marca 2022 w godzinach od 10:30 do 16:30 w Arche Hotel Krakowska przy ulicy Al. Krakowska 237, w Warszawie, który obok SITE i SOIT jest Partnerem tego wydarzenia.

STREFA DLA UKRAINY

Tworzymy specjalną „Strefę dla Ukrainy”, której celem będzie propagowanie inicjatyw pomocowych dla Ukrainy i możliwości zaangażowania się w te działania. Dlatego oferujemy bezpłatne stoliki dla wszystkich tych, którzy mają inicjatywę i  możliwość udzielenia wsparcia dla poszkodowanych w tych ciężkich chwilach.  Na dziś już zapraszamy chętnych do wsparcia akcji do odwiedzin przy stolikach:

 • Turystyka dla Ukrainy
 • Fundacja Leny Grochowskiej
 • Pośrednik ofert Pracy

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy pod adresem tomasz.nida@travel-bidder.com lub telefonicznie na numer telefonu: 22 378 10 85.

Aby wziąć udział w spotkaniach B2B należy się zarejestrować poprzez formularz na stronie internetowej: https://app.meetthebidder.com/pl/mtb-form-buyer

Udział w targach jest bezpłatny. Rejestracja trwa do 10 marca, więc prosimy nie zwlekajcie! Zarejestrujcie się.

WYSTAWCY

Uczestnictwo potwierdziło już  blisko 40 międzynarodowych wystawców. Na szczególną uwagę zasługuje liczne grono Partnerów  ze Słowenii i silna reprezentacja DMC z Etiopii!

Wystawiają się też  hotelarze jak np.: Iberostar, Maritim Hotels, Titanic Hotels, Falkensteiner Hotel Group, Intercontinental z Wiednia. Zapraszamy też na spotkania B2B z  przedstawicielami Visit Tallinn Convention Bureau,  Saksonii, Ras Al Khaimah, Dubaju czy Nowego Jorku. Gościmy również DMC z Czech, Portugalii, Chorwacji,  Mołdawii, Czarnogóry. Zarejestrowały się też biura z Malediwów Zanzibaru, oraz Muzeum Leonardo da Vinci z Francji.

Przygotujcie się na dużą dawkę profesjonalnych spotkań i owocnych rozmów biznesowych!

MEET THE BIDDER BAG

Każdy uczestnik wydarzenia otrzyma od nas Meet the Bidderowy plecaczek. Możecie w nim gromadzić też materiały uzyskane podczas spotkań B2B.

GRA MICE BINGO

Każdy zarejestrowany uczestnik, który odbędzie odpowiednią ilość spotkań weźmie udział w naszej grze MICE Bingo. Możecie wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez naszych zagranicznych wystawców.

Aktywni uczestnicy wygrają wiele cennych, jak np.

 • liczne vouchery hotelowe ufundowane przez DMC, hotele i Convention Bureau jak np.:
 • Movenpick Resort Marjan Island, Cove Rotana 5*, Radisson *. Do każdego dołączony będzie voucher na zjazd najdłuższą tyrolką na świecie od Visit Ras Al Khaimah
 • Zanzibar Bay Resort od Paradise Wilderness
 • The Chedi Luštica Bay w Czarnogórze
 • Titanic Mardan Palace w Turcji
 • Falkensteiner hotels & residences – Europa
 • Union hotels Collection – Słowenia
 • Iberostar – Europa
 • liczne  gadżety turystyczne np. wycieczki, książki czy smakołyki z wybranych regionów świata (w tym dużo przepysznej kawy z Etiopii)

Zachęcamy do obejrzenia filmów i zdjęć z poprzednich edycji Meet the Biddera: https://www.meetthebidder.com/en/gallery

Nie zwlekajcie z rejestracją by zapewnić sobie udane spotkania.