Michał Kozak

Michał Kozak

Prezes zarządu spółki Hotel Arłamów SA.

Od ponad 20 lat związany jest z hotelarstwem i branżą MICE. Od 2003 roku związany był z Grupą Mazurkas, gdzie wspinając się po szczeblach zawodowych, zdobywał doświadczenie, aby w końcu w listopadzie 2013 roku objąć funkcję dyrektora generalnego czterogwiazdkowego MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel i Mazurkas Catering 360. Współtworzył markę Mazurkas od początków powstania hotelu, budując i realizując strategię rozwoju.
W czerwcu 2018 roku dołączył do zespołu Hotelu Arłamów, a już kilka miesięcy później branża eventowa wyróżniła Michała Kozaka jako osobowość 2018 roku, przyznając mu nagrodę w siódmej edycji MP Power Awards®, w kategorii Dostawca – Venue.

Michał Kozak jest absolwentem Wyższej Szkoły Biznesu i Administracji w Warszawie (ekonomii i marketingu) oraz Wyższej Szkoły Hotelarstwa, Gastronomii i Turystyki w Warszawie (hotelarstwa).

Fan piłki nożnej, zaangażowany w jej społeczny rozwój. W latach 2009 – 2013 był wiceprezesem ds. marketingowo-sportowych Miejskiego Klubu Sportowego Znicz Pruszków. Swoje zamiłowanie do piłki nożnej wielokrotnie prezentował także jako uczestnik rozgrywek piłkarskich branży eventowej MP Legia Cup.

Osobowość Roku MICE Poland 2012 w kategorii manager obiektu, zdobywca głównej nagrody w pierwszej edycji MP Power Awards® w kategorii Dostawca – Catering i wspomnianej siódmej edycji konkursu, w kategorii Dostawca – Venue.


ASEAN Tourism Forum