Najpopularniejsza dieta gwiazd w leczniczym kurorcie

Nastała nowa moda. Moda na oczyszczanie. Kolorowa prasa i telewizja bombardują nas informacjami o spektakularnych metamorfozach znanych i lubianych gwiazd. W „sieci” również coraz częściej można dostrzec reklamy „skutecznych” pobytów oczyszczająco-odchudzających opartych o wskazówki takich autorytetów w dziedzinie dietetyki i zdrowego stylu życia jak np. dr Dąbrowska.

Najpopularniejsza dieta gwiazd w leczniczym kurorcie

Jak wytłumaczyć zapotrzebowanie na taki „produkt”? Otóż oczyszczanie organizmu to tak naprawdę zabieg potrzebny każdemu z nas bez względu na wiek. Dzisiejszy model życia jest niezwykle toksyczny a wynika to przede wszystkim z towarzyszącego nam stresu, ciągłego pośpiechu, byle jakiej diety, braku ruchu i czasu dla siebie. Toteż nic dziwnego, że czujemy się i wyglądamy coraz gorzej.

Złe samopoczucie, brak energii, przewlekłe zmęczenie, niska odporność, a nawet stany lękowe i depresyjne do tego chroniczne napięcie, częste stany chorobowe i zapalne to sygnały ostrzegawcze, które wysyła nam przeciążone toksynami ciało. W takiej sytuacji z pewnością pomoże nam detoks i to nie byle jaki bo proponowany przez Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A.

Z praktyki zapewne większość z Państwa wie, że samemu ciężko jest się zmobilizować i podjąć decyzje wiążące się z ograniczaniem i zmianą codziennego menu tym bardziej, że ilość, rodzaj i jakość dietetycznych posiłków jest znaczna, a nam przecież ciągle brakuje czasu i nie rzadko nie wiemy jak takie posiłki skomponować. Alternatywą w takim przypadku są właśnie specjalne kilku lub kilkunastodniowe pobyty oczyszczające.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z UZDROWISKOWEGO DETOKSU WARZYWNO-OWOCOWEGO! Jest to wyjątkowy program, który pomoże Państwu zregenerować i oczyścić organizm, a przy tym pozbyć się paru zbędnych kilogramów. Dodatkowy wysiłek fizyczny zaplanowany w trakcie tej kuracji z pewnością usprawni Państwa ciało i doda energii.

W pięknej scenerii zabytkowych Łazienek Uzdrowiskowych nr I otrzymają Państwo wsparcie lekarza oraz fizjoterapeutów, zaś specjalnie skomponowane przez naszych dietetyków menu wspomoże procesy naprawcze oraz zadziała oczyszczająco i odmładzająco na komórki Państwa organizmu.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.uzdrowiskociechocinek.pl

W razie pytań służymy pomocą. Dział Obsługi Kuracjusza – tel. +48 54 283 62 65, e-mail: sanatorium@uzdrowiskociechocinek.pl