Tak Jamajka promuje swoją turystykę

American Airlines

Fot. Unsplash

Trwa kampania promocyjna turystyki jamajskiej na świecie. Minister Edmund Bartlett osobiście pojawił się przy bramce MBJ, aby uścisnąć dłoń każdemu pasażerowi nowego lotu American Airlines.

Lot AA3369 American Airlines z 4 czerwca 2022 r. był pierwszym lotem bez przesiadek z Austin w Teksasie do Montego Bay na Jamajce. Pasażerów przy bramce powitał osobiście minister turystyki Jamajki Edmund Bartlett.

„American Airlines są największymi komercyjnymi liniami lotniczymi latającymi na Jamajkę, więc ta nowa trasa służy dalszemu rozwijaniu naszego cennego partnerstwa” – powiedział Edmund Bartlett. „Nowy lot bez międzylądowań z Austin uzupełnia istniejącą usługę przewoźnika z Dallas Fort Worth i zapewnia większy dostęp do Jamajki z tego ważnego stanu USA, aby wesprzeć naszą dynamicznie rozwijającą się ponownie turystykę” – dodał.

Bezpośrednie loty do Montego Bay to ósma międzynarodowa trasa American Airlines z Austin. Ponadto linie lotnicze Hawaiian Airlines niedawno dodały połączenie z Austin na Hawaje.

Jamajka stawia na turystykę gastronomiczną