Z Corendon Airlines polecimy w wakacje do Turcji, Grecji i Egiptu

Corendon Airlines

Fot. Corendon Airlines

Linie lotnicze Corendon Airlines przygotowują siatkę lotów z polskich lotnisk na sezon lato 2022. Będą loty nie tylko do Turcji, ale również do Grecji i Egiptu.

W sezonie 2021 Corendon Airlines zawoził polskich turystów z Warszawy, Katowic, Poznania i Wrocławia do tureckiej Antalyi nad Morzem Śródziemnym. W przyszłym sezonie 2022 przewoźnik będzie oferował połączenia, oprócz wspomnianej perły Tureckiej Riwiery, również na greckie wyspy, Kretę wraz z Rodos, a także do egipskiej Hurghady.

“W celu zapewnienia naszym drogim pasażerom wyjątkowej jakości usług nasze linie przeznaczają ponad 110.000 miejsc w swoich samolotach na połączenia z Polski – mówi Alpaslan Ünsal, przedstawiciel handlowy Corendon Airlines na rynek polski. „Jednocześnie pragnę zaznaczyć, że liczba ta ulegnie zwiększeniu” – dodaje.

W 2021 r. Corendon Airlines przewoził swoich pasażerów w Europie i Turcji 27 maszynami typu Boeing 737-800. W przyszłym roku będzie oferował loty z 65 krajów maszynami Boeing 737-800 w liczbie ponad 50, dzięki czemu planuje przewieźć 10 milionów pasażerów.

Połączenia z Polski na sezon lato 2022 przedstawiają się następująco:

ANTALYA
WAW i KTW w każdą środę i sobotę
POZ i WRO w każdą sobotę

HURGHADA
WAW i KTW w każdy czwartek

HERAKLION
WAW i KTW w każdą środę i niedzielę

RODOS
KTW w każdy piątek

Bilety lotnicze do powyższych destynacji dostępne będą zarówno na oficjalnej stronie przewoźnika.

Autor: Jerzy Niemociński/mat.pras.