Zobacz, co oferuje Wizz Air na lato 2022

Samolot Wizz Air

Fot. Pixabay

Wizz Air przedstwił rozkład lotów na sezon letni 2022. Latem linia zaoferuje około 200 tras z 10 lotnisk w Polsce.

Wizz Air ogłosił rozkład lotów na sezon letni 2022. Linia w lecie 2022 oferuje około 200 tras z 10 lotnisk w Polsce do tętniących życiem miast, takich jak: Londyn, Paryż, Mediolan czy Madryt, a także do słonecznych przez cały rok miejsc: na Fuerteventurę, do Larnaki, Tel Awiwu oraz na Maltę.

W polskiej letniej siatce połączeń WIZZ 2022 jest około 200 fascynujących tras, więc wybór nie jest prosty. Słoneczna Palma na Majorce czy Zakhyntos z Warszawy, Larnaka lub Mykonos z Gdańska, Korfu z Katowic, Nicea albo Santorini z Krakowa, a może chorwacki Split z Poznania, Bourgas lub Keflavik z Wrocławia? Bilety na te i wiele innych połączeń z rozkładu letniego 2022 są już w sprzedaży.

Zasady bezpieczeństwa Wizz Air

Aby pomóc pasażerom i załodze podróżować bezpiecznie i bezproblemowo, linia Wizz Air wdrożyła dodatkowe procedury w zakresie higieny ułatwiające utrzymywanie dystansu fizycznego podczas wchodzenia na pokład oraz zwiększenie czystości w samolocie. Pasażerowie powinni odprawiać się drogą elektroniczną oraz dokonywać płatności online za usługi (m.in. wykupując dodatkowy bagaż), aby zminimalizować zbędny kontakt fizyczny na lotnisku. W celu prób powstrzymania rozprzestrzeniania się możliwych infekcji, pasażerowie są proszeni o przestrzeganie nowych zasad dotyczących dystansu fizycznego zarówno podczas wchodzenia jak i schodzenia z pokładu.

Pomimo faktu, że filtry HEPA znajdujące się we wszystkich samolotach Wizz Air, odfiltrowują z powietrza w kabinie 99,97% wirusów i bakterii, załoga oraz pasażerowie są zobowiązani nosić maski podczas całego lotu.

Usługa WIZZ Flex

Pasażerowie mogą dodać do swojej rezerwacji usługę WIZZ Flex. Wybierając tę usługę, pasażerowie mogą być pewni, że w przypadku zmiany okoliczności lub po prostu chęci podróżowania w innym terminie lub w inne miejsce, mogą anulować lot do 3 godzin przed odlotem bez żadnych opłat i otrzymać 100% pierwotnej kwoty taryfy, która jest zwracana w postaci kredytu WIZZ. Dzięki usłudze pasażerowie mają gwarancję dodatkowej ochrony swoich rezerwacji, zwłaszcza w tym niepewnym czasie.

– Wizz Air z radością prezentuje rozkład na lato 2022. Wiele atrakcyjnych kierunków dla podróży biznesowych i turystycznych, takich jak Londyn Luton, Madryt, Rzym, Larnaka, Kutaisi, Malta, Santorini, Rodos i mnóstwo innych z 10 polskich lotnisk jest dostępnych w niskich cenach w najnowszej ofercie WIZZ. Dzięki wdrożonym procedurom higienicznym na pokładzie, pasażerowie mogą podróżować bezpiecznie i wygodnie – powiedziała Paulina Gosk, manager ds. komunikacju korporacyjnej w Wizz Air.

Autor: Jerzy Niemociński/Mat. pras.

ASEAN Tourism Forum