Turystyczny świat w Brunei

ASEAN Tourism Forum

ASEAN Tourism Forum 2020 już za miesiąc! W styczniu 2020 roku w Brunei Darussalam odbędzie się kolejne edycja największego forum turystycznego w rejonie Azji i Pacyfiku.

Topowe organizacje i firmy turystyczne ze wszystkich krajów ASEAN potwierdziły już uczestnictwo w tym wydarzeniu. Również organizacje z Indii zapowiedziały, że wystawią się podczas forum. Również hostem buyers potwierdzają swoje uczestnictwo – jest ich zdecydowanie najwięcej z regionu Azji i Pacyfiku. W połowie grudnia zostanie uruchomiony specjalny kalendarz spotkań, który umożliwi przedsiębiorcom umawianie spotkań w czasie ATF z wyprzedzeniem. Organizatorzy zaplanowali również specjalny format spotkań typu speed dating. Według wyliczeń kupujący i sprzedający będą mieli możliwość wymienić aż 200 kontaktów dzięki tej szybkiej, a jednocześnie zabawnej formie networkingu.

Wśród innych aktywności znajdą się briefingi prasowe, lunche organizowane przez organizacje turystyczne z Malezji i Filipin czy obiad zainicjowany przez Ministerstwo Turystyki Kambodży. Nie można również zapomnieć o oficjalnej gali otwierającej, którą organizuje Brunei Tourism. Na uczestników ASEAN Tourism Forum czekają również wycieczki, dzięki którym będą mogli poznać bogatą historię i dziedzictwo Brunei.

(MMP)