Izabela Sikora

Izabela Sikora

Izabela Sikora objęła stanowisko regionalnego dyrektora sprzedaży w sieci Puro Hotels.

Absolwentka Wydziału Turystyki na krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego, z branżą związana jest od 25 lat. Swoją karierę rozpoczęła w warszawskim Hotelu Bristol. Doświadczenie w zakresie organizacji wydarzeń wykorzystała w rozwijającym się Sodexho, gdzie szybko doceniono jej wiedzę i wytypowano do koordynacji obsługi głównych sponsorów Igrzysk Olimpijskich w Sydney w 2000 roku. Pod koniec 2001 roku, Izabela Sikora przeniosła się do Moskwy, gdzie kontynuowała swoją hotelarską przygodę, tworząc struktury pro- i re-aktywnej sprzedaży oraz raczkujący wtedy revenue management w Le Meridien Moscow Country Club, jedynym w Rosji 18-hole / 72par polem golfowym, centrum konferencyjnym i spa. Dzięki pobytowi i pracy w Rosji, płynnie włada językiem rosyjskim.

Jej zaangażowanie i osiągane wyniki sprzedażowe doceniła także grupa Starwood, dla której zarządzała pro-aktywną sprzedażą w Polsce centralnej i wspierała nowo powstające hotele marki Sheraton w Poznaniu i Krakowie (2003-2006). Odpowiadała również za reorganizację, analizę procesów i tworzenie nowych struktur sprzedaży re-aktywnej (2007-2011) dla Sheraton Warsaw i The Westin Warsaw.

Prywatnie Izabela Sikora jest mamą 7-letniego chłopca, który czasem ćwiczy jej cierpliwość, ale przede wszystkim pomaga jej na nowo odkrywać piękno świata i uczy uważności i cieszenia się z drobiazgów.

(MP)


IT&CM Asia and CTW Asia-Pacific 2020
Zima w Dolinie Słońca!